2018. aasta märgalade päeva Tartu konverentsi programm

Olete oodatud 2. veebruaril rahvusvahelise märgalade päeva puhul toimuvale konverentsile "Tüüpiline sookonverents - Eesti soode klassika". Konverentsi ettekanded käsitlevad Eesti soode seisukorda, elustikku, taastamist, seiret ja soode ning inimeste suhteid. Konverents toimub Tartu Ülikooli Philosophicumi ringauditooriumis (Jakobi 2-226).

Konverentsile saab registreerida 29.jaanuarini või kuni kohti jagub. Konverentsi päevakava, registreerumisvorm ning muu oluline info on leitav kodulehelt: https://soo.elfond.ee/konverents-2018/
 
Konverentsile on oodatud uurimistulemusi ja ideid sisaldavad postrid. Palume kirjutada soovist konverentsil oma postrit tutvustada hiljemalt 14. jaanuaril e-posti aadressil jott@elfond.ee.

Ootame jätkuvalt vanu fotosid Eesti soodest
Soovime heita Eesti juubeli ning konverentsi viienda toimumisaasta puhul oleviku ning tuleviku kõrval pilgu ka minevikku. Sestap ootame ajaloolisi soodega seotud ülesvõtteid koos selgitava pealkirja ning foto autori nimega (kui see teada). Oleme väga tänulikud, kui saame fotojäädvustused elektroonselt. Kui aga skannimisvõimalus puudub, saame ka ise fotod digitaliseerida ning seejärel omanikule tagastada. Fotod või lingi galeriile ning muu info fotode kohta palume saata e-posti aadressil mariliis@elfond.ee hiljemalt 14. jaanuariks. Saadetud fotosid kuvatakse konverentsil ja ELFi soode kodulehel. Fotode saatjate vahel loosime konverentsipäeval välja Eestimaa Looduse Fondi sootaastamise talgutuusiku kahele.

Eelseisvat konverentsi korraldab Eestimaa Looduse Fond koostöös Tartu Ülikooli, Eesti Märgalade Ühingu, Keskkonnaameti, Tallinna Ülikooli ja Eesti Loodushoiu Keskusega. Konverentsi läbiviimist toetavad Euroopa Liidu LIFE-i programm, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus, Eesti Märgalade Ühing, Keskkonnaamet ja Keskkonnaministeerium.

Sisestas Marko Kohv

05.01.2018
Tagasi